Echa po wizycie Mec. Jacka Wilka – kandydata na prezydenta z ramienia...

Echa po wizycie Mec. Jacka Wilka – kandydata na prezydenta z ramienia KNP we Wrocławiu

22
0
PODZIEL SIĘ

Zdaniem Wilka największym problemem państwa polskiego jest „jego przeregulowanie”. „Wpływ administracji na życie obywateli jest zbyt duży, za duża jest ingerencja państwa w nasze życie. To powoduje, że inicjatywy Polaków są ograniczane. To w szczególności widać w przypadku najbardziej prężnej, twórczej i prorozwojowej grupy, jaką są mali i średni przedsiębiorcy, czyli polska klasa średnia – mówił.”

źródło: GAZETA WYBORCZA Temat: Jacek Wilk: przedsiębiorczość Polaków jest bardzo ograniczana

 

KandydaT Kongresu Nowej Prawicy uważa, że rolą prezydenta powinna być m.in. pomoc klasie średniej. „Prezydent może inicjować pewne zmiany, przeprowadzać procesy, które spowodują, że duch polskiej przedsiębiorczości na nowo się rozwinie. Prezydent nie powinien bać się blokować złych ustaw, powinien bronić obywateli przed reżimem państwa, przed zakusami administracji” – mówił.

źródło: wPolityce.pl Temat: Przedsiębiorczość Polaków jest ograniczana

 

Podczas wczorajszego spotkania ze środowiskami prawicowymi we Wrocławiu zawarto porozumienie o współpracy organizacyjnej i technicznej podczas kampanii wyborczej między KNP a komitetem Grzegorza Brauna. Porozumienie zawiera apel obu kandydatów do ich sympatyków o solidarne zbieranie podpisów poparcia na listach obu komitetów wyborczych.

źródło: wDolnymŚląsku.pl Temat: Prawicowi kandydaci na urząd Prezydenta RP Jacek Wilk i Grzegorz Braun zawarli porozumienie o współpracy podczas kampanii

VIDEO z Konferencji prasowej Jacka Wilka kandydata na prezydenta Polski z ramienia Kongresu Nowej Prawicy. WROCŁAW 25.02.2015 r.

Z naszą relacją możecie Państwo zapoznać się w artykule p . Jolanty Dumnickiej