Zbiórka podpisów – START!

Zbiórka podpisów – START!

53
0
PODZIEL SIĘ

Szanowni Państwo,

Przed nami bardzo trudny i wymagający czas. Właśnie rozpoczynamy kampanię wyborczą naszego kandydata na Prezydenta RP – Mec. Jacka Wilka ( https://www.facebook.com/JacekWilkPL ).
Każdy kandydat na urząd Prezydenta zmuszony jest wylegitymować się przynajmniej 100.000 podpisów, pełnoletnich obywateli mających miejsce zamieszkania na terytorium RP. Bez Państwa pomocy i zaangażowania start w wyborach prezydenckich kandydata Kongresu Nowej Prawicy nie będzie możliwy.

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o realizację 3 prostych kroków:
1. Wydrukowanie załączonych tutaj list poparcia kandydatów (słowo wyjaśnienia w tym zakresie poniżej),
2. Prośba do bliskich, rodziny i znajomych o złożenie podpisu poparcia dla poszczególnych kandydatów. Każdy podpis jest istotny. Niezależnie od tego czy uda się Państwu zebrać 1, 5, 10 czy może więcej podpisów każdy z nich będzie bardzo cenny.
3. Kontakt z wrocławskim koordynatorem zbiórki podpisów Bogdanem Diakowskim (na nr 692-229-779) i umówienie terminu i miejsca przekazania zebranych podpisów.
Przekazanie zebranych podpisów będzie również możliwe na czwartkowych spotkaniach lub przy stoliku, na wrocławskim Rynku (ul. Oławska i ul. Świdnicka w stronę Rynku) gdzie planujemy dyżury od poniedziałku do piątku w godzinach 15-18. Bieżące informacje będą udostępniane na naszym profilu na FB (https://www.facebook.com/KNP.Wroclaw). Oczywiście mogą Państwo również przesłać zebrane podpisy tradycyjną pocztą na adres:
– Kongres Nowej Prawicy, ul. Wilcza 29A lok. 4a, 00-544 Warszawa
lub na adres Oddziału Wrocławskiego:
– Kongres Nowej Prawicy, ul. Jugosłowiańska 65d, 53-608 Wrocław

Prosimy nie zwlekać z przekazywaniem zebranych podpisów, tak abyśmy dysponowali możliwie aktualną wiedzą o liczbie już zgromadzonych podpisów.

Dlaczego 3 listy poparcia (Jacka Wilka, Grzegorza Brauna oraz Janusza Korwin-Mikke)?
Jako Wrocławski Oddział KNP podjęliśmy decyzję o wsparciu antyestablishmentowych kandydatów w tym jakże trudnym do realizacji zadaniu, jakim niewątpliwie jest zbiórka 100.000 podpisów.
Rejestracja jak największej liczby kandydatów spoza parlamentarnego układu to większa szansa na zaistnienie w mediach i dotarcie do większej liczby odbiorców, którym zostanie przedstawiona alternatywa dla obecnego ustroju.
Bardzo trafnie ujął to wiceprezes KNP – Kol. Artur Dziambor w krótkim Oświadczeniu w sprawie zbierania podpisów dla innych kandydatów na Prezydenta:

Jeśli jednak zdecydują się Państwo na pomoc przy zbiórce podpisów dla jednego z kandydatów równie gorąco zachęcamy do działania.

Jednocześnie informujemy, iż mogą Państwo zgłaszać swoje kandydatury do zasiadania w Obwodowych Komisjach Wyborczych na adres:
okw@wroclaw.nowaprawica.pl

lub poprzez  formularz zgłoszeniowy on-line

Kandydatów na członków OKW zachęcamy do nieco większej aktywności przy zbiórce podpisów  🙂
Z wyrazami szacunku

Bogdan Diakowski
Sekretarz OWr KNP
692-229-779

Formularze do zbierania podpisów poparcia w formacie PDF (do pobrania):

Formularz zgłoszeniowy do pracy w OKW

formularz zgłoszeniowy on-line

nowa_PRAWICA_baner

Fotografie ze zbiórki podpisów na wrocławskim Rynku w tygodniu  16-22.02.2015

20150218_zbiorka_podpisow

20150220_zbiorka_podpisow

_DSC3554 Członkowie KNP Wrocław: Walter Jagodziński, Andrzej Zajst